Plátno se stativem, 180x180 cm, 2v1, mobilní sada, teleskopická tyč, bílá
00021573
Přenosný, rozšiřitelný a nezbytný pro nejlepší kvalitu obrazu: s mobilní obrazovkou máš vždy po ruce správný projekční povrch – ať už na další prezentaci nebo večer u filmu s přáteli. A s trojnožkou zůstáváš vždy flexibilní, pokud jde o místo.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Rychlé uvolnění
Síť stativa s rychlouvolňovacím upevňovačem lze sundat ze stativu a zavěsit jednotlivě
Praktický pružinový mechanismus
Pomocí pružinového mechanismu lze plátno snadno vytáhnout a upevnit na požadovanou velikost a zůstává bez záhybů
Nekonečně nastavitelný
Nekonečně nastavitelná teleskopická trubice
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Stativ |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál tubusu | Kov |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Získaná hodnota | 1.1000 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 9 kg |
| Rozměr - délka | 180 cm |
| Projekční úhlopříčka | 255 cm |
| Tloušťka utěrky | 380 μm |
| Rozměr - šířka | 180 cm |
| Projekční plocha | 180 x 180 |
| Formát | 1:1 Standard |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stativ |
| Mechanika | Pružinový mechanizmus |
| Montáž | Přenosné |
| Materiál plátna | PVC |
Více informací o produktu
- mobilní projekční plátno včetně stativu pro prvotřídní prezentace pro obchod, studium a volný čas, ideální pro všechny běžné typy čelní projekce, např. s použitím projektoru
- bílá PVC projekční plocha pro jedinečnou barevnou zářivost a nejjemnější bohatost kontrastu pro zatemněné místnosti
- přenosné projekční plátno na stativu o rozměrech 180 cm x 180 cm - formát 1:1
- černá kovová trubka o průměru přibližně 5,5 cm
- rychlé postavení a složení plátna a stojanu během několika sekund
- prakticky tvarovaná plastová rukojeť s aretační pákou
- stabilní stativ s protiskluzovými plastovými krytkami nohou
- lze skladovat a přenášet úsporně na místo
- černá, neprůhledná zadní strana
Obsah dodávky
- 1 obrazovka
- 1 stativ
- 1 rychlý průvodce
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi