"Pocket 5" Power Pack, 5000 mAh, Outputs: 2x USB-A, anthracite
00201769
Quick charging, charging on the go: The external battery supplies smartphones, tablets, Bluetooth loudspeakers and other mobile devices with power – whether it be in the office, on the plane or at the beach
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Power Pack – energie na odchod
Power Pack poskytuje energetický náboj na cestách
Bezpečné nabíjení
Certifikované články pro nejvyšší kvalitu a bezpečné nabíjení: ochrana před přebitím, přetížením, přehřátím a zkratem
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný proces nabíjení šetří baterii a tím prodlužuje životnost mobilních telefonů, tabletů a podobných zařízení
Kompaktní a lehký design
Malá a lehká: Mobilní nabíječka se vejde do jakékoliv tašky a příručního zavazadla
Univerzálně použitelné
Maximální kompatibilita pro všechny mobilní telefony, tablety a další zařízení, např. chytré hodinky, digitální fotoaparát nebo Bluetooth sluchátka
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita | 5000 mAh |
| Rychlost nabíjení | Fast Charge |
| Napětí 1 | 5 V |
| Napětí 2 | 5 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Typ baterie | Integrovaný Li-Pol akumulátor |
| Nabíjecí proud 1 | 2.1 A |
| Nabíjecí proud 2 | 2.1 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Barva | Antracitová |
| Barva | Šedá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Součásti | USB typ C kabel |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 119.6 g |
| Rozměr - délka | 99.2 mm |
| Rozměr - šířka | 63.4 mm |
| Rozměr - výška | 14.8 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Další funkce | Ochrana proti přehřátí Ochrana proti přebíjení Ochrana proti hlubokému vybití Ochrana proti zkratu |
Více informací o produktu
- Quick charging, charging on the go: The external battery supplies smartphones, tablets, Bluetooth loudspeakers and other mobile devices with power – whether it be in the office, on the plane or at the beach
- Via the USB-C connection, the power pack is fully charged in 3,5 hours
- Integrated LED capacity indicator: displays in four stages (100%, 75%, 50%, 25%) how much power is still available
- Input: USB-C
- 2 outputs: 2x USB-A
Obsah dodávky
- 1 "Pocket 20" power pack
- 1 USB-A - USB-C charging cable, length: 0.30 m
- 1 instruction manual
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
