Podlahový TV stojan Trolley, pojízdný, 600x400
00220874
Mobilní stojan na televizi pro TV s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 191 cm (32" až 75")
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Cable Manager
Správce kabelů zajišťuje pořádek a potřebné uvolnění napětí
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Kola v díle
TV stolek s kolečky lze přesunout kamkoli v místnosti a umožňuje snadný přenos
Vhodné pro veřejné prostory
Testováno podle kritérií uznávaných testovacích ústavů pro použití ve veřejném sektoru, např. v hotelech, konferenčních místnostech, úřadech nebo na veletrzích
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Výškové nastavení ve 3 krocích
Snadné nastavení požadované výšky obrazovky pro ideální úhel pozorování
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka police | 295 mm |
| Délka police | 485 mm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 120 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Šířka police | 29.5 cm |
| Délka police | 48.5 cm |
| Max. zátěž police | 10 kg |
| Max. zátěž základny | 50 kg |
| Max. zátěž TV držáku | 40 kg |
| Max. zátěž spodní části | 10 kg |
| VESA (od-do) | 200x200 - 1000x600 |
| VESA standard | 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Rozměr - šířka | 88.4 cm |
| Rozměr - hloubka | 66.6 cm |
| Rozměr - výška | 154.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet polic | 1 |
| Provedení | Pojízdný TV stojan |
| Doplňkové vlastnosti | Nastavení výšky |
Více informací o produktu
- Mobilní stojan na televizi pro TV s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 191 cm (32" až 75")
- všestranné možnosti umístění díky 4 flexibilním otočným kolečkům
- 4 brzdám na kolečkách televizního stojanu, které zajišťují bezpečné zastavení na všech typech podlah
- plynule naklápěcí až o +/-10°
- praktická odkládací plocha: stabilní police pro set-top boxy (např. přijímače), notebooky apod., výškově nastavitelná ve 5 stupních
- integrovaný kabelový kanál udržuje pořádek a zabraňuje zamotání kabelů a nebezpečným překážkám
- televizní vozík podporuje všechny VESA standardy od 200 x 200 do 600 x 400
- všechno potřebné v balení: s rozmanitým montážním příslušenstvím můžeš ihned začít
Obsah dodávky
- 1 vozík na TV „Trolley“
- Montážní materiál
- 1 návod k instalaci
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Při různorodosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí stěn na trhu nemusí přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že dodané hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o druhu a rozměrech vhodného upevňovacího materiálu.
- Zajisti si vhodný upevňovací materiál pro montáž koncového zařízení v odborném obchodě, pokud není součástí přiložené montážní sady.
- Při montáži nikdy nepoužívej násilí nebo velkou sílu. Můžeš poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se na montáž tohoto produktu obrať na odborníky a nepokoušej se o to sám!
- Produkt nemontuj na místa, pod kterými by se mohli pohybovat lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby na něj nebyla zavěšena zátěž, která překračuje maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatížen asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Poznámka – komerční použití
- Při komerčním použití platí zvýšená povinnost péče.
- Dodržuj předpisy o prevenci úrazů sdružení profesních pojišťoven pro elektrická zařízení a provozní prostředky a všechny ostatní platné zákonné předpisy vztahující se na dané odvětví a/nebo místo použití, stejně jako všechny předpisy o prevenci úrazů příslušných profesních pojišťoven a pojišťoven proti úrazům!
- Montáž držáku musí provádět vyškolený personál nebo odborník.
- Produkt a připevněnou zátěž navíc zajisti – v souladu s platnými předpisy pro místo použití – vhodnými zařízeními (např. záchytným lanem) proti pádu.
- Pravidelně prováděj kontroly bezpečné montáže a funkce, stejně jako správného stavu produktu, kvalifikovaným a vyškoleným personálem a tyto kontroly dokumentuj.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi