Podložka pod dlaň na klávesnici "Ergo", černá
00126866
Ergonomie na pracovišti nekončí u kancelářské židle: s opěrkou zápěstí pod klávesnici z paměťové pěny máš uvolněnější pracovní postoj a zároveň chráníš svá zápěstí.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Paměťová pěna
Paměťová pěna se během používání optimálně přizpůsobuje zápěstí a tím zabraňuje bolesti zápěstí
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Lycra |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Ergonomická |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 493 mm |
| Rozměr - hloubka | 70 mm |
| Rozměr - výška | 22 mm |
Více informací o produktu
- Pro pohodlnější a uvolněnější práci
- Optimální vlastnosti tvarování a vracení do původního tvaru pro lepší ergonomii na pracovišti
- Příjemné polstrování
- Speciální gumová spodní strana zabraňuje klouzání klávesnice
Obsah dodávky
- 1 "Ergo" opěrka zápěstí pod klávesnici
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















