Podložka pod myš "Business", M, 21,3 x 29,7 cm, černá
00126874
Pro plynulou kontrolu myši a přesnou přesnost ukazování
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Štědrý formát DIN A4
Svoboda pohybu: formát DIN A4 pro pohodlnou práci s velkými pohyby myši
Odolnost díky zesílenému okraji
Odolnost: Vyšívaný okraj zesiluje vnější část, takže podložka se netřepí
Protiskluzová spodní strana
Speciálně pogumovaná spodní strana zabraňuje klouzání podložky
Ideální pro kancelář i domácí kancelář
Podložka pod myš jako praktický společník: ať už v kanceláři nebo v domácí kanceláři
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Optické myši Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Textilie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 29.7 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.3 cm |
| Rozměr - výška | 21.3 cm |
Více informací o produktu
- Pro plynulou kontrolu myši a přesnou přesnost ukazování
- Příjemný povrch látky pro hladký pohyb myši
- Lze použít se všemi standardními typy myší
- Velká plocha pro odpočinek (21,3 x 29,7 cm)
Obsah dodávky
- 1 podložka pod myš "Business"
Informace pro spotřebitele
- Snadné čištění vlhkým mikrovláknovým hadříkem
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
