Podložka pod myš "Business", XL, 70 x 30 cm, šedá
00126878
Pro plynulou kontrolu myši a přesnou přesnost ukazování
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Odolnost díky zesílenému okraji
Odolnost: Vyšívaný okraj zesiluje vnější část, takže podložka se netřepí
Protiskluzová spodní strana
Speciálně pogumovaná spodní strana zabraňuje klouzání podložky
Extra velká kontaktní plocha
Volnost pohybu: extra velká kontaktní plocha pro pohodlnou práci s velkými pohyby myši
Ideální pro kancelář i domácí kancelář
Podložka pod myš jako praktický společník: ať už v kanceláři nebo v domácí kanceláři
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Optické myši Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Textilie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 70 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.3 cm |
| Rozměr - výška | 30 cm |
Více informací o produktu
- Pro plynulou kontrolu myši a přesnou přesnost ukazování
- Příjemný povrch látky pro hladký pohyb myši
- Lze použít se všemi standardními typy myší
- Extra velká plocha na odpočinek (70 x 30 cm)
- Ideální pro klávesnici a myš
Obsah dodávky
- 1 podložka pod myš "Business"
Informace pro spotřebitele
- Snadné čištění vlhkým mikrovláknovým hadříkem
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
