Podložka pod myš "Design"
00126864
Pro plynulejší ovládání myši a přesnou přesnost ukazatele
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Odolnost díky zesílenému okraji
Odolnost: Vyšívaný okraj zesiluje vnější část, takže podložka se netřepí
Protiskluzová spodní strana
Speciálně pogumovaná spodní strana zabraňuje klouzání podložky
Moderní design
Moderní vzhled stolu: povrch v skvrnitém designu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Optické myši Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 22 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.3 cm |
| Rozměr - výška | 18 cm |
Více informací o produktu
- Pro plynulejší ovládání myši a přesnou přesnost ukazatele
- Lze použít se všemi standardními typy myší
Obsah dodávky
- 1 podložka pod myš "Design"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi