Podložka pod myš "Easy", červená
00126859
Pro plynulejší ovládání myši a přesnou přesnost ukazatele
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Protiskluzová spodní strana
Speciálně pogumovaná spodní strana zabraňuje klouzání podložky
Ideální pro kancelář i domácí kancelář
Podložka pod myš jako praktický společník: ať už v kanceláři nebo v domácí kanceláři
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Optické myši |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Jersey |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Semana |
| Barevný odstín | Červená |
| Barva | Červená |
| Série | Protiskluzové |
| Barva | Červená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 13 g |
| Rozměr - šířka | 22.3 cm |
| Rozměr - hloubka | 18.3 cm |
| Rozměr - výška | 0.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Přírodní | Pružný materiál |
Více informací o produktu
- Pro plynulejší ovládání myši a přesnou přesnost ukazatele
- Lze použít se všemi standardními typy myší
Obsah dodávky
- 1 podložka pod myš „Easy“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
