Podložka pod myš "Relaxace"
00054796
Pro optimální vlastnosti klouzání myši
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Perfektní držení s lepivým podkladem
Neklouže: lepidlo na spodní straně zaručuje dokonalý úchop na stole
Velmi ploché
Ultra-ploché: pohodlné vedení myší bez znatelných výšek
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Optické myši Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylen (PP) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Relax |
| Barevný odstín | Bílá Oranžová Zelená |
| Barva | Vícebarevný |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 16 g |
| Rozměr - šířka | 22 cm |
| Rozměr - hloubka | 18 cm |
| Rozměr - výška | 0.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Přírodní | Pružný materiál |
Více informací o produktu
- Pro optimální vlastnosti klouzání myši
- Lze znovu sloupnout
Obsah dodávky
- 1 podložka pod myš „Relaxace“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
