Podložka pod myš "Slim", černá
00126865
Nízké tření umožňuje maximální přesnost u laserových myší
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Special surface for laser mice
Exaktní a přesné: speciální povrch pro exaktní snímání a přesné řízení, vhodný obzvláště pro laserové myši
Ideální pro kancelář i domácí kancelář
Podložka pod myš jako praktický společník: ať už v kanceláři nebo v domácí kanceláři
Velmi ploché
Ultra-ploché: pohodlné vedení myší bez znatelných výšek
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylen (PP) Kovová fólie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Basic |
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Laserový |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 22 cm |
| Rozměr - hloubka | 18 cm |
| Rozměr - výška | 0.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Lepicí body |
Více informací o produktu
- Nízké tření umožňuje maximální přesnost u laserových myší
- Přelepitelná spodní strana zaručuje perfektní přilnavost na stole
Obsah dodávky
- 1 "Slim" podložka pod myš
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi