Podložka pod myš "v designu kůže", černá
00126856
Pro plynulejší ovládání myši a přesnou přesnost ukazatele
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vysoce kvalitní kůže
Elegance pro stůl: vysoce kvalitní kožený vzhled
Protiskluzová spodní strana
Speciálně pogumovaná spodní strana zabraňuje klouzání podložky
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Optické myši Laserová myš |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretan (PU) Přírodní guma |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Kožený design |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Lederoptik |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 72 g |
| Rozměr - šířka | 22 cm |
| Rozměr - hloubka | 18 cm |
| Rozměr - výška | 0.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Přírodní | Pružný materiál |
Více informací o produktu
- Pro plynulejší ovládání myši a přesnou přesnost ukazatele
- Odolný povrch s vzhledem kůže
- Zpevněný vyšívaným okrajem
- Dlouhá životnost díky flexibilním materiálům
- Použití se všemi běžnými typy myší
Obsah dodávky
- 1 podložka pod myš s efektem kůže
Informace pro spotřebitele
- Snadné čištění vlhkým mikrovláknovým hadříkem
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi