Podložka pod myš "Velvet", hořčicově žlutá
00054168
Pro optimální vlastnosti klouzání myši
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Protiskluzová spodní strana
Speciálně pogumovaná spodní strana zabraňuje klouzání podložky
Ideální pro kancelář i domácí kancelář
Podložka pod myš jako praktický společník: ať už v kanceláři nebo v domácí kanceláři
Surface in velvet style
Trendy look for the writing desk: hip, smooth surface in a velvet style
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Optické myši |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Žlutá hořtice |
| Barva | Žlutá hořtice |
| Barva | Žlutá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 78 g |
| Rozměr - šířka | 22 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.2 cm |
| Rozměr - výška | 18 cm |
Více informací o produktu
- Pro optimální vlastnosti klouzání myši
- Vhodné prakticky pro všechny typy myší
Obsah dodávky
- 1 podložka pod myš "Velvet"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi