Podsvícená klávesnice "KC-550", kabelová, černá, CZ
67182671
Stylová klávesnice s nastavitelným podsvícením kláves a multimediálními funkcemi pro všechny úkoly v každodenním používání počítače
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohodlné umístění
Nastavení náklonu umožňuje pohodlné umístění
Podsvícení
Podsvícení pro optimální ovládání ve tmě
Laserem vyryté klávesy
Laserem označené klávesy zajišťují vysokou odolnost proti oděru
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Speciální vlastnosti | Multimediální klávesy Podsvícení Sklopné nožičky |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTZ (CZ/SK) |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 99 g |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Rozměr - šířka | 45 cm |
| Rozměr - hloubka | 16.5 cm |
| Rozměr - výška | 1.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Plnoformátová klávesnice |
| Počet tlačítek | 105 |
| Znaky na klávesách | Laserem vypálené |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Stylová klávesnice s nastavitelným podsvícením kláves a multimediálními funkcemi pro všechny úkoly v každodenním používání počítače
- Jas osvětlení lze nastavit ve 3 úrovních nebo úplně vypnout
- Multimediální funkce přes FN klávesy: rychlý přístup k často používaným funkcím, např. ovládání hudby, spuštění kalkulačky, e-mailového programu nebo prohlížeče
- Plnohodnotná klávesnice pro intuitivní psaní
- Není potřeba žádný další software – stačí připojit a začít používat
- s českým rozložením
Obsah dodávky
- 1 klávesnice "KC-550"
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

