Pokojová anténa "Látkový design", DVB-T2, aktivní, šedá/černá
00221087
Aktivní vnitřní anténa pro silný digitální televizní příjem (DVB-T2)
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nejlepší podmínky přijetí
Zesilovač s nízkým šumem: Vysoká citlivost vstupu zajišťuje nejlepší příjem signálu
Všestranné umístění
Extrémně plochá – mnoho možností: Vnitřní anténu lze nastavit, položit a zavěsit vodorovně i vertikálně
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
LED indikátor napájení
LED indikátor napájení indikuje, zda je napájecí zdroj aktivní
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Uvnitř |
| Použití | Pokojová anténa |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 470 - 690 MHz |
| Technologie | DVB-T/T2 |
| Zesílení | Aktivní |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Externí napájecí zdroj |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá Černá |
| Barva | Šedá Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Tvar | Plochá anténa |
| Délka koax. kabelu | 2 m |
| Rozměr - délka | 22.93 cm |
| Délka síťového kabelu | 2 m |
| Rozměr - šířka | 2.22 cm |
| Rozměr - hloubka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 11.99 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Pokojová anténa s textilním designem |
| Montáž | Stojan |
| Performace | 45 |
Více informací o produktu
- Aktivní vnitřní anténa pro silný digitální televizní příjem (DVB-T2)
- velká přijímací plocha (11,5 x 22 cm) pokojové antény umožňuje příjem horizontálně i vertikálně polarizovaných vysílačů bez otáčení antény
- ideální pro HD
- LTE filtr 5G: zaručuje bezproblémový příjem, protože signály 5G mobilních telefonů jsou filtrovány
- napájení přes USB-A kabel, automaticky se zapíná a vypíná spolu s přijímačem
- díky režimu Off je zvlášť úsporná
- USB-A konektor umožňuje široké využití např. v obytných vozech, autech a na lodích, ale také připojení k power bankám, pokud není poblíž elektrická zásuvka, např. při stanování
- velmi tenká, kompaktní konstrukce kombinovaná s textilními materiály a neobvyklou směsí materiálů
- kabel 2 m s koaxiálním konektorem a USB-A konektorem
Obsah dodávky
- 1 vnitřní anténa s textilním designem a integrovaným kabelem (koaxiální & USB-A)
- 1 držák (stojan/nástěnný závěs)
- 1 návod k obsluze
Informace pro spotřebitele
Aby tvůj televizor dokázal zpracovat DVB-T2 signál z antény, musí mít také DVB-T2 tuner. Pokud ho nemá, budeš potřebovat DVB-T2 přijímač nebo DVB-T2 box. Předpověď příjmu pro DVB-T2 najdeš na www.dvb-t2hd.de.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Mohu také použít vnitřní anténu pro staré rádio?
Všechny vnitřní antény Hama jsou také navrženy pro FM, takže lze přijímat i analogové signály ze starého rádia. Podmínkou je, že na rádiu je dostupné vhodné připojení, například koaxiál, F-socket.
Mohu také použít vnitřní anténu v obytném voze?
Pasivní vnitřní antény lze vždy použít v obytných vozech, karavanech apod. V případě aktivních vnitřních antén musí být zajištěn zdroj napájení – buď pomocí fantomového napájení z rádia, televize nebo USB, nebo přes zdroj, napájecí zdroj apod.
Kde je nejlepší místo pro instalaci vnitřní antény?
Vnitřní antény obvykle mají nejlepší signál u oken. Jinak je užitečné vyzkoušet různé lokality. Umístění na vyšších místech také zajišťuje lepší příjem.
Potřebuji vnitřní anténu pro chytrou televizi?
Chytrá televize může také přijímat televizní kanály s vnitřní anténou, pokud není kabelové připojení, satelit nebo venkovní anténa. Podmínkou je, že chytrá televize má integrovaný DVB-T2 tuner.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi