Portrétní rám "Beauty", 13 x 18 cm
00193245
Promění každou fotku v umělecký předmět: dřevěný rám ve tvaru žebříku vytváří dokonalé pozadí pro tvé oblíbené obrázky a stává se atraktivním poutačem na poličce nebo komodě.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Dřevo pouze z udržitelného lesnictví s FSC
Certifikace FSC: Tento produkt pochází z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Postavení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Dřevo MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá Průhledná |
| Série | Krása |
| Výřez - šířka | 11.7 cm |
| Výřez-délka | 16.7 cm |
| Barva | Bílá Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Rozměr - šířka | 22 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.3 cm |
| Rozměr - výška | 20 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázků | 1 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Portrétový rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- Moderní dřevěný rám na fotografii o rozměru 13 x 18 cm
- Design stojanu: umělecký efekt pro tvou oblíbenou fotku
- Moderní, minimalistický design
- Vytváří stylové dekorativní efekty pro kouzelné domácí interiéry
- Pro nastavení v horizontálním formátu
Obsah dodávky
- 1 portrétový rám „Krása“
- 1 podložka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi