Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pověšení Postavení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Dřevo |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Série | Canuto |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Rozměr - šířka | 15.4 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.4 cm |
| Rozměr - výška | 20.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázků | 1 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Portrétový rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- Moderní portrétní rám ve vintage stylu v 100% kvalitě FSC
- Vytváří stylové dekorativní efekty pro kouzelné domácí interiéry
- Pro umístění a postavení v portrétním i krajinném formátu
Obsah dodávky
- 1 portrétový rám "Canuto"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi