Portrétní rám "Happy", 10 x 15 cm
00193246
Proměňuje jednoduché věci v jedinečné designové objekty: lehké jako pírko, tvé oblíbené fotografie, květiny, peříčka nebo kapradinové listy mohou být zavěšeny mezi skleněné tabule a přitahovat obdivné pohledy.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Dřevo pouze z udržitelného lesnictví s FSC
Certifikace FSC: Tento produkt pochází z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Postavení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Dřevo MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Série | Happy |
| Výřez - šířka | 14 cm |
| Výřez-délka | 18.5 cm |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Rozměr - šířka | 16.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.9 cm |
| Rozměr - výška | 21 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázků | 1 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Portrétový rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- Moderní dřevěný rám na fotografii o rozměru 10 x 15 cm
- Speciální efekt: dva skleněné panely způsobí, že fotografie vypadá, jako by plavala
- Moderní, minimalistický design
- Vytváří stylové dekorativní efekty pro kouzelné domácí interiéry
- Vhodné pro postavení na výšku i na šířku
Obsah dodávky
- 1 rámeček na portrét „Šťastný“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi