Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pověšení Postavení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Série | Lilly |
| Výřez - šířka | 11.5 cm |
| Výřez-délka | 16.5 cm |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Rozměr - šířka | 13 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.8 cm |
| Rozměr - výška | 18 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázků | 1 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Portrétový rámeček |
Více informací o produktu
- Stylový portrétní rám
- S stolním stojánkem
- Pro umístění a postavení na výšku i na šířku
- Vysoce kvalitní sametová zadní stěna
- Klasický design, který zdůrazní tvůj obrázek
Obsah dodávky
- 1 portrétní rámeček "Lilly"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
