Portrétní rámeček "Falun", dub, 13 x 18 cm
00059797
Nemusíš mít v rámečku vždycky portrét. Tenhle rámeček přináší do tvého domova rustikální, skandinávské kouzlo: působivý, nápadný doplněk pro fotky, pohlednice, kresby nebo kartičky s citáty.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pověšení Postavení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Dubová |
| Série | Falun |
| Výřez - šířka | 17 cm |
| Výřez-délka | 12 cm |
| Barva | Hnědá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Rozměr - šířka | 16.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.6 cm |
| Rozměr - výška | 21.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázků | 1 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Portrétový rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- moderní portrétní rám ve venkovském stylu v kvalitě FSC 100 %
- rám v barvě dubu s kontrastním bílým vnitřním okrajem
- vytváří módní dekorativní akcenty pro zvláštní kouzlo domova
- vhodný k postavení na výšku i na šířku
Obsah dodávky
- 1 portrétní rám ´Falun´
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi