Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pověšení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Série | Calais |
| Výřez - šířka | 8.8 cm |
| Výřez-délka | 13.9 cm |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Rozměr - šířka | 23.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.1 cm |
| Rozměr - výška | 16.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázků | 2 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Portrétový rámeček |
Více informací o produktu
- Stylový skládací dvojitý rám pro 2 fotografie ve formátu 10x15 cm
- Jednotlivé rámečky jsou spojeny dvěma panty na každém
- Složením rámu se zvyšuje stabilita a umožňují se individuální uspořádání
- Pro umístění na výšku
- S háčkem
- Pro zavěšení na výšku i na šířku
- Vysoce kvalitní sametový zadní povrch
- Místo pro ty nejkrásnější oblíbené momenty
Obsah dodávky
- 1 portrétový rám „Calais“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
