Portrétový rám "Scala", černý, 23 x 23 cm
00059773
Photo plus – motto tohoto portrétního rámu. Díky 3D rámu můžeš vytvořit svět obrázků z tvé oblíbené fotky a vzpomínek. Fotka pláže orámovaná mušlemi, skupina na procházce ozdobená fotkami jednotlivých zastávek – fantastická připomínka!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Pověšení |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Scala |
| Výřez - šířka | 14.5 cm |
| Výřez-délka | 14.5 cm |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 15 x 15 |
| Rozměr - šířka | 25.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 5 cm |
| Rozměr - výška | 25.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet obrázků | 1 |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Portrétový rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- Fotorámeček s paspartou pro kreativní a dekorativní úpravu v kvalitě FSC 100 %
- nemusí to být vždy jen fotka: 3D rámeček můžeš například ozdobit malými suvenýry z dovolené, dekoracemi a popsanou paspartou
- variabilní a individuální bytový doplněk
- ideální také jako originální, osobní dárek
- k zavěšení ve dvou různých polohách
Obsah dodávky
- 1 portrétní rám ´Scala´
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
