Pouzdra na 20 zarámovaných diapozitivů ve formátu 5x5 cm, sada 25 kusů
00002004
Rukávy pro trvalé a jasné archivování zarámovaných diapozitivů malého formátu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylen (PP) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Barva | Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka listu | 250 mm |
| Tloušťka dia | 2.3 mm |
| Formát dia | 5 x 5 |
| Délka listu | 310 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Formát | Vertikální formát |
| Možnost zakládání | Pořadač A4 |
| Počet diapozitivů | 20 |
| Provedení | Slide Cover |
| Tloušťka fólie | 80 μ |
Více informací o produktu
- Rukávy pro trvalé a jasné archivování zarámovaných diapozitivů malého formátu
- Bezpečné uložení: chrání tvoje cenné diapozitivy před vnějšími vlivy, jako je prach, světlo a vlhkost
- Individuální uložení: třídění diapozitivů podle pořadí snímků nebo tématu, například
- Uspořádané uložení: jeden rámeček na diapozitiv v každé kapsě, plněno shora
- Pro 20 rámečků na diapozitivy o tloušťce až 2,3 mm, bez skla
- Průhledný obal z pevného polypropylenu pro vynikající viditelnost diapozitivů – umožňuje rychlé prohlížení obsahu
- Archivní okraj s eurootvory: pro pořadače se dvěma nebo čtyřmi otvory
- Vhodné i pro jiné sběratelské vášně
Obsah dodávky
- 25 obalů na diapozitivy
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi