Pouzdra na negativy, pergamen, 7 pruhů po 6 negativů, 24x36 mm, 100 ks.
00002251
Pouzdra pro trvalé a jasné archivování malých negativů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Pergamen matný (PER) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Barva | Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka listu | 260 mm |
| Délka listu | 310 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Možnost zakládání | Šanon DIN A4 |
| Počet negativů v obalu | 42 |
| Provedení | Negative Sleeve |
| Tloušťka fólie | 35g/qm |
Více informací o produktu
- Pouzdra pro trvalé a jasné archivování malých negativů
- Bezpečné uložení: ochrana tvých cenných negativů před vnějšími vlivy, jako je prach, světlo a vlhkost
- Individuální uložení: seřaď negativy podle témat, například
- Uspořádané uložení: jeden pás na kapsu, plněno z boku
- Lepší přehlednost než v běžných obálkách na fotografie
- Snadné plnění: jednotlivé stránky s diapozitivy jsou uspořádány posunutě, aby se pásy snadno zasunuly
- Pro 7 pásů filmu se 6 malými negativy formátu 24 x 36 mm
- Pro typ filmu 135
- Spisová lišta s eurootvory: pro dvoudírkové a čtyřdírkové pořadače
Obsah dodávky
- 100 negativních obalů
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi