Pouzdro "Arezzo" pro Kindle WiFi/Paperwhite a Kobo Touch/Glo, černé
00216436
Pouzdro na eBook přesně na míru, které chrání Kindle WiFi / Paperwhite / Paperwhite 3 (10. generace 2018) a Kobo Touch/Glo před nečistotami, prachem a poškrábáním
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Měkká vnitřní podšívka
Měkká vnitřní podšívka pro ochranu citlivého displeje
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne zařízení při otevření víka a vypne při zavření
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Magnetické uzávěry
Magnetické uzávěry pro rychlé otevírání a zavírání a pevnou bezpečnost
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 15,24 cm (6") |
| Tablet | Kindle WiFi/Paperwhite & Kobo Touch/Glo |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Arezzo |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Kindle WiFi/Paperwhite & Kobo Touch/Glo |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 12 cm |
| Vnější výška | 17 cm |
| Vnější hloubka | 1 cm |
| Hmotnost | 90 g |
| Vnitřní šířka | 11.4 cm |
| Vnitřní výška | 16.6 cm |
| Vnitřní hloubka | 0.9 cm |
Více informací o produktu
- Pouzdro na eBook přesně na míru, které chrání Kindle WiFi / Paperwhite / Paperwhite 3 (10. generace 2018) a Kobo Touch/Glo před nečistotami, prachem a poškrábáním
- odolný svrchní materiál
- zařízení se snadno zasune a vysune
- uzavírací klapka zabraňuje vypadnutí eBook čtečky
Obsah dodávky
- 1 obal na eBook "Arezzo"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi