Pouzdro CD Wallet Nylon 80, barva èerná
00033832
Peněženka na uchovávání CD/DVD/Blu-ray disků
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Antistatické návleky
Vysoce kvalitní zpracované, antistatické obaly
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | CD, DVD, Blu-ray disky |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Médium | CD-ROM |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Antistatik |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Antistatik |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 29.5 cm |
| Vnější výška | 7.5 cm |
| Vnější hloubka | 16.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Taška |
| Max. kapacita | 80 |
Více informací o produktu
- Peněženka na uchovávání CD/DVD/Blu-ray disků
- Přichází s popruhem na nošení
- S pěnovým polstrováním pro maximální ochranu během přepravy
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na 1 CD/DVD/Blu-ray
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi