Pouzdro "Fold Clear" pro Galaxy Tab S10 FE 10,9"/S9 FE 10,9", černé
00231000
Toto pouzdro na tablet nejenže poskytuje všestrannou ochranu pro váš Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9"/S9 FE 10,9", ale také mu dodává moderní obchodní vzhled. Funkce stojánku dělá z obalu ideální pomocníka pro pohodlnou práci.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne zařízení při otevření víka a vypne při zavření
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Průhledná zadní strana
Pouzdro na tablet s průhlednou zadní stranou: design tabletu zůstává viditelný
Přestávka pro S-Pen
S výklenem na zadní straně je S-Pen rychle po ruce a stále ho lze nabíjet a uložit na obvyklém místě
Lehká a odolná ochrana
Spolehlivá ochrana: Robustní horní materiál je odolný a lehký
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27,9 cm (11") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab S9 FE/S10 FE (10.9") |
| Pro značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polycarbonát (PC) Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Fold Clear |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab S9 FE/S10 FE (10.9") |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Tvar | Pouzdro na tablet |
| Hmotnost | 183 g |
Více informací o produktu
- Zejména lehká a jednoduchá ochrana: Pouzdro na tablet přesně padnoucí chrání Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9”/S9 FE 10,9” před špínou, prachem a poškrábáním a díky výrazné barvě a průhlednému zadnímu krytu vždy jednoduše sedí k situaci – ať už na služební cestě nebo při pohodlném posezení na gauči.
- snadné čištění: Vnější povrch ochranného pouzdra lze snadno otřít vlhkým hadříkem – kryt je rychle zase čistý
- pevné držení v pouzdře, i když tablet v pouzdře postavíš a například pracuješ s externí klávesnicí – podle potřeby lze individuálně nastavit
- ideální na surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablety "Fold Clear"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
