Pouzdro "Fold Clear" pro iPad Air 13" (2026/2025/2024), tmavě modré
00231010
Tento obal na tablet nejenže poskytuje všestrannou ochranu pro váš Apple iPad Air 13" (2026/2025/2024), ale také mu dodává moderní obchodní vzhled. Funkce stojánku dělá z obalu ideální pomocníka pro pohodlnou práci.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Lehká a odolná ochrana
Spolehlivá ochrana: Robustní horní materiál je odolný a lehký
Příjemný pocit
Dobře sedí do ruky: Praktický obal na tablet v elegantním designu zaujme svým příjemným pocitem a otíratelným povrchem
Plný přístup
S tabletem v pouzdře máte vše pod kontrolou: výklenky pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům – všechna tlačítka, zásuvky atd. lze jako obvykle dosáhnout
Stabilní stand funkce ve dvou fázích
Stabilní stojan pro tablet: jednoduše sklopte přední kryt pouzdra tabletu, sestavíte tablet a pohodlně ho používáte při práci – ve dvou fázích pro ideální úhel pohledu
Automatické zapnutí/vypnutí
Jednoduše šetřete energii: Integrovaný magnet v pouzdře tabletu zapne iPad při otevření a vypne při zavření – šetří baterii i bez nutnosti stisknout další tlačítko
Pouzdro na tablet s barvou a stylem
Profesionální barevný akcent: Ochranný obal tabletu v jednoduchém designu přináší bohatý barevný akcent – pro osobní dojem a sebevědomým dojmem
Průhledná zadní strana
Elegantní, průhledná zadní strana: Design tabletu zůstává viditelný i v pouzdře – bezpečné ovládání a vysoce kvalitní vzhled v pouzdře tabletu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 33 cm (13") |
| Tablet | Apple iPad Air 13" (2024/2025/2026) |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polycarbonát (PC) Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Tmavě modrá |
| Barva | Tmavě modrá |
| Série | Fold Clear |
| Barva | Modrá |
| Vhodný model | Apple iPad Air 13" (2024/2025/2026) |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Tvar | Pouzdro na tablet |
| Hmotnost | 295 g |
Více informací o produktu
- Zejména lehká a jednoduchá ochrana: pouzdro na tablet přesně padnoucí na Apple iPad Air 13” (2026/2025/2024) chrání před nečistotami, prachem a poškrábáním a díky výrazné barvě a průhlednému zadnímu krytu vždy jednoduše sedí k situaci – ať už na služební cestě nebo pohodlně na gauči.
- snadné čištění: Vnější povrch ochranného pouzdra lze snadno otřít vlhkým hadříkem – kryt je rychle zase čistý
- pevné držení v pouzdře, i když tablet v pouzdře postavíš a například pracuješ s externí klávesnicí – podle potřeby lze individuálně nastavit
- ideální na surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablety "Fold Clear"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
