Pouzdro "Fold Clear" s perem pro Apple iPad Air 13" (2024), černé
00227007
Toto pouzdro na tablet nejenže poskytuje všestrannou ochranu pro tvůj Apple iPad Air 13" (2024), ale také mu dodává moderní obchodní vzhled. Funkce stojanu a přihrádka na pero dělají z tohoto krytu ideálního společníka pro pohodlnou práci.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Průhledná zadní strana
Pouzdro na tablet s průhlednou zadní stranou: design tabletu zůstává viditelný
Praktická přihrádka na pero
Praktická, úsporná přihrádka na pero uprostřed pouzdra na tablet pro stylus, kuličková pera a podobně.
Lehká a odolná ochrana
Spolehlivá ochrana: Robustní horní materiál je odolný a lehký
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne iPad při otevření víka a vypne při zavření
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 33 cm (13") |
| Tablet | Apple iPad Air 13" (2024) |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Průhledná |
| Série | Fold Clear |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Apple iPad Air 13" (2024) |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Tvar | Pouzdro na tablet |
| Hmotnost | 349 g |
Více informací o produktu
- Pro pohodlnou práci a ochranu Apple iPad Air 13" (2024) před nečistotami, prachem a poškrábáním
- ideální na surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
- perfektní stojan díky jednoduchému složení krytu
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablety "Fold Clear"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
