Pouzdro "Fold" pro iPad Air 10,9" (20/22) / 11" (2024), s perem, černé
00216415
Toto pouzdro na tablet nejenže poskytuje všestrannou ochranu pro tvůj Apple iPad Air 10,9" (2020/2022)/Air 11" (2024), ale také mu dodává moderní business vzhled. Funkce stojánku a přihrádka na pero činí obal ideálním pro pohodlnou práci.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Praktická přihrádka na pero
Praktická, úsporná přihrádka na pero uprostřed pouzdra na tablet pro stylus, kuličková pera a podobně.
Lehká a odolná ochrana
Spolehlivá ochrana: Robustní horní materiál je odolný a lehký
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne iPad při otevření víka a vypne při zavření
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27,68 - 27,9 cm (10,9" - 11") |
| Tablet | Apple iPad Air 10.9" (2020/2022)/11" (2024) |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Fold |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Apple iPad Air 10.9" (2020/2022)/11" (2024) |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 19.5 cm |
| Vnější výška | 25 cm |
| Vnější hloubka | 1.5 cm |
| Hmotnost | 189 g |
| Vnitřní šířka | 18.8 cm |
| Vnitřní výška | 24.76 cm |
| Vnitřní hloubka | 0.61 cm |
Více informací o produktu
Pro pohodlnou práci a ochranu Apple iPad Air 10,9" (4. generace 2020/5. generace 2022)/Air 11" (2024) před nečistotami, prachem a poškrábáním
- ideální na surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
- perfektní stojan díky jednoduchému složení krytu
Obsah dodávky
- 1 obal na tablet "Fold"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi