Pouzdro na CD/DVD/Blu-ray "Ready for Business" 24, černé
00095606
Peněženka na uchovávání CD/DVD/Blu-ray disků
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Slot pro paměťovou kartu
Prostor pro paměťové karty pro bezpečné ukládání
Antistatické návleky
Vysoce kvalitní zpracované, antistatické obaly
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | CD, DVD, Blu-ray disky |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Médium | CD-ROM |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Černá |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Ready for Business |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 16.3 cm |
| Vnější výška | 15.5 cm |
| Vnější hloubka | 2.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Taška |
| Max. kapacita | 24 |
Více informací o produktu
- Peněženka na uchovávání CD/DVD/Blu-ray disků
- 6 přihrádek pro paměťové karty SD/MMC/xD/MemoryStick(TM)
- Uzavíratelné pomocí elastické pásky
Obsah dodávky
- 1 obal na CD/DVD/Blu-ray „Ready for Business“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi