Pouzdro na fotoaparát "Valletta", 110 Colt, černé
00185077
Taška na fotoaparát pro ochranu a uskladnění digitálních fotoaparátů s objektivem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polytex |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 220 g |
| Kód velikosti | 110 |
| Vnitřní šířka | 15 cm |
| Vnitřní výška | 15.5 cm |
| Vnitřní hloubka | 9 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Soft bag |
| Vybavení | Nastavitelný ramenní popruh Poutko na opasek |
Více informací o produktu
- Taška na fotoaparát pro ochranu a uskladnění digitálních fotoaparátů s objektivem
- Očka na pásek pro pohodlné nošení
- Hlavní přihrádka se zipem otevírajícím se od těla
- Další přední přihrádka se zipem
- Dvě boční síťované kapsy
- Polstrované madlo
- Odnímatelný ramenní popruh
Obsah dodávky
- 1 brašna na fotoaparát "Valletta"
- 1 ramenní popruh
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi