Pouzdro na notebook "Genua", do 40 cm (15,6"), šedé
00227054
Ideální do kanceláře, na univerzitu nebo když jsi na cestách ve městě, stylové pouzdro na notebook nabízí pohodlný přenos, bezpečné uložení a ochranu před špínou, poškrábáním a vlhkostí pro notebook i příslušenství.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Přihrádka na notebook
Přihrádka na notebook pro chráněnou přepravu
Štíhlý design
Moderní, tenký obal na notebook
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa s pevným zipem pro další doplňky nebo osobní věci
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Série | Genua |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 41 cm |
| Vnější výška | 30 cm |
| Vnější hloubka | 2 cm |
| Hmotnost | 225 g |
| Vnitřní šířka | 40 cm |
| Vnitřní výška | 29 cm |
| Vnitřní hloubka | 2 cm |
Více informací o produktu
- Ideální do kanceláře, na univerzitu nebo když jsi na cestách ve městě, stylové pouzdro na notebook nabízí pohodlný přenos, bezpečné uložení a ochranu před špínou, poškrábáním a vlhkostí pro notebook i příslušenství.
- příjemný, melírovaný materiál
- zip na přední straně
- neutrální design jako ideální pouzdro na notebook pro ženy i muže
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na notebook "Genua"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi