Pouzdro na paměťové karty "Mini", černá/šedá
00049916
Pouzdro pro ukládání všech typů paměťových karet
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Paměťová karta |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polytex |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Mini |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 12.2 cm |
| Vnější výška | 2 cm |
| Vnější hloubka | 8 cm |
| Vnitřní šířka | 7 cm |
| Vnitřní výška | 14 cm |
| Vnitřní hloubka | 1.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita | 10 |
Více informací o produktu
- Pouzdro pro ukládání všech typů paměťových karet
- Pojme až 10 paměťových karet
- 2 kapsy na drobné části
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na paměťovou kartu „Mini“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi