Pouzdro na paměťové karty SD, černé
00095980
Jsi nadšený fotograf a hledáš ten správný obal, který udrží tvoje SD karty v bezpečí? Tento obal na paměťové karty je ideální volbou pro jejich uspořádání. Má dostatek místa a je vybavený popruhem na nošení, který ti umožní bezpečně a snadno přenášet tvoje paměťové karty.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Antistatické návleky
Vysoce kvalitní zpracované, antistatické obaly
Označitelný index
Jasné archivování díky označovatelnému indexu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Paměťová karta |
| Vhodné pro | SD & MMC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitace kůže |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Černá |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Taška |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 9.3 cm |
| Vnější výška | 9.7 cm |
| Vnější hloubka | 3.1 cm |
| Vnitřní šířka | 8.8 cm |
| Vnitřní výška | 9.2 cm |
| Vnitřní hloubka | 2.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita | 12 |
Více informací o produktu
- Pouzdro pro uložení 12 SD paměťových karet
- S popruhem na nošení
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na paměťovou kartu
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi