Pouzdro na paměťové karty "Universal", malé, černé
00047152
Uchovej všechny své paměťové karty v bezpečí s tímto kompaktním pouzdrem, které je ideální pro amatérské i profesionální fotografy. Skvěle se vejde do tašky nebo kapsy, odkud ho můžeš rychle vytáhnout. Pořiď si toto pouzdro ještě dnes a přenášej své paměťové karty snadno.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Paměťová karta |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitace kůže |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Černá |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Taška |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 10.5 cm |
| Vnější výška | 7.8 cm |
| Vnější hloubka | 1 cm |
| Vnitřní šířka | 10 cm |
| Vnitřní výška | 7.3 cm |
| Vnitřní hloubka | 0.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita | 4 |
Více informací o produktu
- Pouzdro pro ukládání všech typů paměťových karet
- S háčkem a smyčkou
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na paměťové karty „Universal“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi