Pouzdro na paměťové karty "Vegas", velikost M, černé
00095964
Pouzdro pro ukládání SD a microSD paměťových karet
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Paměťová karta |
| Vhodné pro | SD & MicroSD |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitace kůže |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Vegas |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Vegas |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 8 cm |
| Vnější výška | 13.7 cm |
| Vnější hloubka | 1.6 cm |
| Vnitřní šířka | 7.5 cm |
| Vnitřní výška | 13.2 cm |
| Vnitřní hloubka | 1.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita | 12 |
Více informací o produktu
- Pouzdro pro ukládání SD a microSD paměťových karet
- Pojme až 8 SD a 4 microSD karty
- Se speciálně vyvinutým bezpečnostním vložkou
- Praktické magnetické zapínání
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na paměťové karty "Vegas"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi