Pouzdro na tablet "360° otáčení Uni" pro tablety 22,9–28 cm (9–11"), černé
00216434
Pro pohodlnou práci a ochranu tabletu před nečistotami, prachem a poškrábáním
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Režim na šířku a na výšku
Flexibilní použití v krajinářském a portrétním formátu
Zařízení zůstává v krytu
Zařízení může zůstat v krytu během používání
Pružný elastický pás
Flexibilní elastický pás pro bezpečné uzavření
Vysoce elastické elastické pásy
Vysoce elastické elastické pásky umožňují přizpůsobení několika velikostem tabletů
Rotace o 360°
Integrovaný otočný stůl pro 360° otáčení v obou směrech
Funkce dvoustupňového stojanu
Embosované čáry pro dvoustupňovou standovou funkci
Pohodlné použití fotoaparátu
Praktické použití fotoaparátu na výšku díky skládacímu, magnetickému rohu fotoaparátu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 22,9 - 27,9 cm (9" - 11") |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Univerzální |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 19 cm |
| Vnější výška | 26.3 cm |
| Vnější hloubka | 1.5 cm |
| Hmotnost | 320 g |
| Vnitřní šířka | 17.4 cm |
| Vnitřní výška | 25 cm |
| Vnitřní hloubka | 0.61 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Taška |
Více informací o produktu
- Pro pohodlnou práci a ochranu tabletu před nečistotami, prachem a poškrábáním
- ideální na surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
- odolný materiál
Obsah dodávky
- 1 obal na tablet s 360° otočným univezálním držákem
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi