Pouzdro "Extreme Protect" pro Galaxy Tab A9+ 11", sametové, fialové
00227018
Pouzdro na tablet „Extreme Protect“ s inovativním ochranným rámem chrání tvůj Samsung Galaxy Tab A9+ 11" s populárním sametovým vzhledem. Nárazuvzdorný, ale přitom elegantní design v jemné fialové barvě: toto pouzdro vypadá skvěle – v práci, na univerzitě i na cestách.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne zařízení při otevření víka a vypne při zavření
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Průhledná zadní strana
Pouzdro na tablet s průhlednou zadní stranou: design tabletu zůstává viditelný
Lehká a odolná ochrana
Spolehlivá ochrana: Robustní horní materiál je odolný a lehký
Praktická přihrádka na pero
Praktický, úsporný prostor na pero pro stylus, kuličková pera a podobně.
Sametový styl
Zcela trendy a sametově měkký: styl stylového sametu
D3O – Ochrana podle průmyslových standardů
Špičkový kryt s licencí D3O®: Toto nárazníkové pouzdro zaručuje nerozbitnou a nárazovou ochranu před pádem – ochranné pouzdro na tablet pro každou situaci
Ochrana proti poškrábání deluxe
Odolný proti poškrábání s tvrdostí 4H: odolný, pevný povrch chrání před poškrábáním a oděrem od všeho, co se pohybuje v cestovních, kabelkách a tašce na notebook
Protižlutý nádech
Průhledné pouzdro na tablet bez žloutnutí: užijte si pouzdro dlouho, protože speciální složení materiálu zabraňuje nažloutlému zabarvení
Ochrana kamery díky vystouplým hranám
Lehněte si bezstarostně: Vystouplé okraje pouzdra na tablet chrání vyčnívající objektivy fotoaparátu, aniž by snižovaly kvalitu fotografií
Ochrana hran displeje
Další ochrana displeje tabletu: Pouzdro na tablet má obvodově vystouplý okraj – takže dotyková obrazovka je lépe chráněna
Chráněná boční tlačítka
Čistá věc: Pouzdro na tablet také zakrývá boční tlačítka – to chrání před prachem a umožňuje dokonalý tlak
Protiskluzový povrch
Nárazník s gripem: Díky protiskluzovému materiálu a žebrování po stranách máte pouzdro tabletu vždy pevně pod kontrolou
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27,9 cm (11") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab A9+ (11") |
| Pro značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polycarbonát (PC) Termoplastický polyuretan (TPU) D3O® Mikrovlákno |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Fialová |
| Barva | Fialová |
| Série | Extreme Protect |
| Barva | Fialová Průhledná |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab A9+ (11") |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 220 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Technologie D3O |
Více informací o produktu
- Jedinečná ochrana tabletu pro Samsung Galaxy Tab A9+ 11": Pouzdro na tablet s licencí D3O je tvůj osobní strážce s ochranou proti nárazům, pádům a poškrábání.
- nárazuvzdorné rohy díky zesílení materiálu pro ještě větší bezpečnost při nárazech a pádech
- to nejlepší: tablet s krytem spočívá na malých stojáncích v rozích rovně na stole a podobně, čímž vznikne rovná plocha s ochranou kamery, tablet se nekymácí
- flexibilita: jednoduché připevnění k tabletu
- ideální pro surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
- perfektní stojan díky jednoduchému složení krytu
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablety "Extreme Protect"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Jak odolné je obal tablety proti žloutnutí?
Pouzdro tabletu prokazuje svou odolnost díky důkladným testům žloutnutí podle SGS a ISO 4892-2:2013. Speciální složení materiálu má za cíl zabránit žloutnutí a změně barvy pouzdra při každodenním používání dlouhodobě.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
