Pouzdro na tablet "Fold Clear" pro Apple iPad Pro 13" (2024), korálové
00222087
Toto pouzdro na tablet nejenže poskytuje všestrannou ochranu pro váš Apple iPad Pro 13" (2024), ale také mu dodává moderní obchodní vzhled. Funkce stojánku dělá z krytu ideální volbu pro pohodlnou práci.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Průhledná zadní strana
Pouzdro na tablet s průhlednou zadní stranou: design tabletu zůstává viditelný
Lehká a odolná ochrana
Spolehlivá ochrana: Robustní horní materiál je odolný a lehký
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne iPad při otevření víka a vypne při zavření
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 33 cm (13") |
| Tablet | Apple iPad Pro 13" (2024) |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Coral |
| Barva | Coral |
| Série | Fold Clear |
| Barva | Červená |
| Vhodný model | Apple iPad Pro 13" (2024) |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 295 g |
Více informací o produktu
- Pro pohodlnou práci a ochranu Apple iPad Pro 13" (2024) před nečistotami, prachem a poškrábáním
- ideální na surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
- perfektní stojan díky jednoduchému složení krytu
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablety "Fold Clear"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
