Pouzdro na tablet "Fold Clear" pro iPad Air 13" (2026/2025/2024), černé
00231009
Tento obal na tablet nejenže poskytuje všestrannou ochranu pro váš Apple iPad Air 13" (2026/2025/2024), ale také mu dodává moderní obchodní vzhled. Funkce stojánku dělá z obalu ideální pomocníka pro pohodlnou práci.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Průhledná zadní strana
Pouzdro na tablet s průhlednou zadní stranou: design tabletu zůstává viditelný
Lehká a odolná ochrana
Spolehlivá ochrana: Robustní horní materiál je odolný a lehký
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne iPad při otevření víka a vypne při zavření
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 33 cm (13") |
| Tablet | Apple iPad Air 13" (2024/2025/2026) |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polycarbonát (PC) Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Fold Clear |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Apple iPad Air 13" (2024/2025/2026) |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Tvar | Pouzdro na tablet |
| Hmotnost | 295 g |
Více informací o produktu
- Zvlášť lehká a jednoduchá ochrana: Tvarově přiléhavé pouzdro na tablet chrání Apple iPad Air 13” (2026/2025/2024) před špínou, prachem a poškrábáním a díky své výrazné barvě a průhlednému zadnímu krytu se vždy jednoduše hodí ke každé situaci – ať už jsi na služební cestě, nebo pohodlně sedíš na gauči.
- snadné čištění: Vnější povrch ochranného pouzdra lze snadno otřít vlhkým hadříkem – kryt je rychle zase čistý
- pevné držení v pouzdře, i když tablet v pouzdře postavíš a například pracuješ s externí klávesnicí – podle potřeby lze individuálně nastavit
- ideální na surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablety "Fold Clear"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
