Pouzdro na tablet "Fold" pro Apple iPad mini 8,3" (2024), černé
00222019
Toto pouzdro na tablet nejenže poskytuje všestrannou ochranu pro váš Apple iPad mini 8,3" (2024), ale také mu dodává moderní obchodní vzhled. Funkce stojánku dělá z tohoto krytu ideální pomůcku pro pohodlnou práci.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Lehká a odolná ochrana
Spolehlivá ochrana: Robustní horní materiál je odolný a lehký
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne iPad při otevření víka a vypne při zavření
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 21,1 cm (8,3") |
| Tablet | Apple iPad mini 8.3" (7. Gen. 2024) |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polycarbonát (PC) Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Fold |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Apple iPad mini 8.3" (7. Gen. 2024) |
Více informací o produktu
- Pro pohodlnou práci a ochranu Apple iPad Mini 8,3" (2024) proti nečistotám, prachu a poškrábání
- ideální na surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
- perfektní stojan díky jednoduchému složení krytu
Obsah dodávky
- 1 obal na tablet "Fold"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
