Pouzdro na tablet "Fold" pro Samsung Galaxy Tab S9 11", černé
00217275
Toto pouzdro na tablet nejenže poskytuje všestrannou ochranu pro váš Samsung Galaxy Tab S9 11", ale také mu dodává moderní obchodní vzhled. Funkce stojánku činí obal ideálním pro pohodlnou práci.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne zařízení při otevření víka a vypne při zavření
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Přestávka pro S-Pen
S výklenem na zadní straně je S-Pen rychle po ruce a stále ho lze nabíjet a uložit na obvyklém místě
Lehká a odolná ochrana
Spolehlivá ochrana: Robustní horní materiál je odolný a lehký
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27,9 cm (11") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab S9 (11") |
| Pro značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Fold |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab S9 (11") |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 17 cm |
| Vnější výška | 26 cm |
| Vnější hloubka | 1.5 cm |
| Hmotnost | 205 g |
| Vnitřní šířka | 16.53 cm |
| Vnitřní výška | 25.38 cm |
| Vnitřní hloubka | 0.63 cm |
Více informací o produktu
- Pro pohodlnou práci a ochranu Samsung Galaxy Tab 9 11" před nečistotami, prachem a poškrábáním
- ideální na surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
- perfektní stojan díky jednoduchému složení krytu
Obsah dodávky
- 1 obal na tablet "Fold"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
