Pouzdro na tablet "Neopren" s přední kapsou, 28 cm (11"), černé
00231032
The soft inner lining offers reliable protection, and a stylish zipper skilfully completes the highly tactile design. The "Neoprene" tablet sleeve in black - a sturdy everyday companion.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Měkká vnitřní podšívka
Měkká vnitřní výstelka pro ochranu citlivé plochy pouzdra
Neoprenový styl
Úzký rukáv z pohodlného neoprenového materiálu
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa s pevným zipem pro další doplňky nebo osobní věci
Polstrovaná přihrádka na tablet
Polstrovaná přihrádka na tablet pro spolehlivou ochranu při přepravě
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27,9 cm (11") |
| Vhodné pro | Tablet |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Neoprén |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Neoprén |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 28.5 cm |
| Vnější výška | 19 cm |
| Vnější hloubka | 1.5 cm |
| Hmotnost | 200 g |
| Vnitřní šířka | 28 cm |
| Vnitřní výška | 18 cm |
| Vnitřní hloubka | 1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzávěru | Zip |
Více informací o produktu
- Stable, well-designed tablet sleeve for the secure storage of tablets and accessories and to protect against dirt and scratches
- 2-way zip: quick opening of the main compartment and easy removal of the tablet
Obsah dodávky
- 1 "Neoprene" tablet sleeve
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi