Pouzdro na tablet "Rugged Style" pro Samsung Galaxy Tab Active4 Pro, černé
00217242
Pro pohodlnou práci a ochranu Samsung Galaxy Tab Active4 Pro před nečistotami, prachem a poškrábáním
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Rotace o 360°
Integrovaný otočný stůl pro 360° otáčení v obou směrech
Robustní materiál
Odolný, odolný materiál absorbuje lehké nárazy a optimálně chrání zařízení
Nastavitelný náramek na zápěstí
Nastavitelný řemínek na zápěstí pro pohodlný a uvolněný provoz a také bezpečné uchopení v jedné ruce
Individuálně nastavitelný ramenní popruh
Odnímatelný a délkově nastavitelný ramenní popruh pro pohodlné nošení
Integrovaná smyčka pera
Integrovaná smyčka na pero pro stylus, pero a další na zadní straně
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 25,65 cm (10,1") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
| Pro značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Silikon Polycarbonát (PC) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Rugged Style |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 18.8 cm |
| Vnější výška | 25 cm |
| Vnější hloubka | 2 cm |
| Hmotnost | 418 g |
| Vnitřní šířka | 12.62 cm |
| Vnitřní výška | 21.31 cm |
| Vnitřní hloubka | 0.97 cm |
Více informací o produktu
- Pro pohodlnou práci a ochranu Samsung Galaxy Tab Active4 Pro před nečistotami, prachem a poškrábáním
- flexibilní ochrana z odolného materiálu
- ideální pro surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
- včetně montážního kolíku pro snadnější vložení tabletu
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablet ve stylu Rugged Style
- 1 nastavitelný ramenní popruh
- 1 montážní čep
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi