Pouzdro na tablet "Stand Folio" pro Samsung Galaxy Tab A9+ 11", šedé
00222017
Tento obal na tablet poskytuje tvému Samsung Galaxy Tab A9+ 11" nejen všestrannou ochranu a elegantní vzhled. Díky funkci stojánku je obal také obzvlášť praktický – ať už jsi v práci nebo sleduješ film.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne zařízení při otevření víka a vypne při zavření
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Lehká a odolná ochrana
Spolehlivá ochrana: Robustní horní materiál je odolný a lehký
Praktická přihrádka na pero
Praktický, úsporný prostor na pero pro stylus, kuličková pera a podobně.
Odnímatelné víko
Ochrana podle vašich potřeb – rozhodnete se: používat pouzdro na tablet flexibilně s odnímatelnou magnetickou klapkou
Stabilní stand funkce
Stabilní stojan pro tablet: Jednoduše přeložte pouzdro na pevný kovový pant a použijte tablet k práci
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27,9 cm (11") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab A9+ (11") |
| Pro značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Termoplastický polyuretan (TPU) Polyuretan (PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Série | Stand Folio |
| Barva | Šedá |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab A9+ (11") |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 470 g |
Více informací o produktu
- Pro pohodlnou práci a ochranu Samsung Galaxy Tab A9 11" před nečistotami, prachem a poškrábáním
- ideální na surfování po internetu, psaní e-mailů nebo sledování videí
- perfektní stojan díky jednoduchému přehnutí krytu
- strukturovaný, matný povrch
Obsah dodávky
- 1 obal na tablet Stand Folio
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi