Pouzdro na tablet "Velvet" pro tablety 24 - 28 cm (9,5 - 11"), černé
00227070
Pro pohodlnou práci a ochranu tabletu před nečistotami, prachem a poškrábáním
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Měkká vnitřní podšívka
Měkká vnitřní podšívka pro ochranu citlivého displeje
Flexible plastic corners
Four plastic corners secured with elastic can be adapted flexibly to the size of the tablet
Insert compartments
Three insert compartments under the cover for the secure storage of business cards or similar
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Mikrovlákno |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Velvet |
| Barva | Černá |
| Vhodný model | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 19 cm |
| Vnější výška | 27 cm |
| Vnější hloubka | 1.5 cm |
| Tvar | Pouzdro na tablet |
| Hmotnost | 220 g |
| Vnitřní šířka | 17.7 cm |
| Vnitřní výška | 26 cm |
| Vnitřní hloubka | 1.5 cm |
Více informací o produktu
- Pro pohodlnou práci a ochranu tabletu před nečistotami, prachem a poškrábáním
- elegantní, štíhlý design
- odolný materiál
- držák na pero z pružné gumičky
- gumička zavírá obal a zabraňuje nechtěnému otevření
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablet „Velvet“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
