Pouzdro na USB flash disky "Vegas" pro 5 USB disků, černé
00084409
Univerzální pouzdro pro 5 USB flash disků
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Storage Medium |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitace kůže |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Černá |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Vegas |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 8.2 cm |
| Vnější výška | 13.9 cm |
| Vnější hloubka | 1.6 cm |
| Vnitřní šířka | 7.7 cm |
| Vnitřní výška | 13.4 cm |
| Vnitřní hloubka | 1.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Pouzdro na USB klíč |
| Max. kapacita | 5 |
Více informací o produktu
- Univerzální pouzdro pro 5 USB flash disků
- Pohodlné magnetické zapínání
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na USB flash disk
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi