Pouzdro "Neopren" s přední přihrádkou, pro 36-40 cm (14,1"-15,6")
00227069
Měkká vnitřní podšívka nabízí spolehlivou ochranu a stylový zip dovedně doplňuje vysoce hmatový design. Pouzdro na notebook „Neoprene“ v černé barvě – pevný společník do každodenního života.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Měkká vnitřní podšívka
Měkká vnitřní výstelka pro ochranu citlivé plochy pouzdra
Polstrovaná přihrádka na notebook
Polstrovaná přihrádka na notebook pro spolehlivou ochranu při přepravě
Neoprenový styl
Úzký rukáv z pohodlného neoprenového materiálu
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa s pevným zipem pro další doplňky nebo osobní věci
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Neoprén |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Neoprén |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 42 cm |
| Vnější výška | 30 cm |
| Vnější hloubka | 2 cm |
| Hmotnost | 230 g |
| Vnitřní šířka | 41 cm |
| Vnitřní výška | 29 cm |
| Vnitřní hloubka | 1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzávěru | Zip |
Více informací o produktu
- Stabilní, dobře navržené pouzdro na notebook pro bezpečné uložení notebooků a příslušenství a ochranu proti nečistotám a poškrábání
- Dvoustranný zip: rychlé otevření hlavní přihrádky a snadné vyjmutí notebooku
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na notebook z neoprenu
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi