Pouzdro pro 2.5" HDD, neoprénové, černé
00095505
Taška na uložení externího pevného disku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Další předměty
Další přihrádky nabízejí prostor pro další příslušenství
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Storage Medium |
| Vhodné pro | 2,5 |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Neoprén |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Černá |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Neopren 2,5 |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 9.5 cm |
| Vnější výška | 14.5 cm |
| Vnější hloubka | 2.5 cm |
| Vnitřní šířka | 8.5 cm |
| Vnitřní výška | 14 cm |
| Vnitřní hloubka | 2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | HDD |
| Max. kapacita | 1 |
Více informací o produktu
- Taška na uložení externího pevného disku
- Neoprenový materiál pro ochranu proti poškrábání, nečistotám a vlhkosti
- S popruhem na nošení
Obsah dodávky
- 1 chladič na pevný disk
- 1 popruh na nošení
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi