Pouzdro "Protection" pro iPad Air 13" (2026/25/24), outdoor, černé
00231012
Apple Pad Air 13" (2026/2025/2024) je proto dokonale chráněný všude: tento obal na tablet je určený pro venkovní použití. Zesílená ochrana rohů, pevný kryt, obzvlášť tvrdá zadní část – název „Protection“ mluví za vše.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Průhledná zadní strana
Pouzdro na tablet s průhlednou zadní stranou: design tabletu zůstává viditelný
Magnetická uzavírací klapka
Magnetická uzavírací klapka pro bezpečné uzavření sáčku
Ochrana proti nárazům
Speciální ochrana proti nárazům díky zesílené ochraně rohů a tvrdému krytu zadní části
Praktická přihrádka na pero
Praktický, úsporný prostor na pero pro stylus, kuličková pera a podobně.
100% recyklované materiály
Udržitelné a úsporné na zdroje: vyrobeno ze 100% recyklovaných materiálů – dobré pro vás a dobré pro životní prostředí
Automatické zapnutí/vypnutí
Integrovaný magnet zapne iPad při otevření víka a vypne při zavření
Funkce standu ve dvou fázích
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení ve dvou fázích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 33 cm (13") |
| Tablet | Apple iPad Air 13" (2024/2025/2026) |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polycarbonát (PC) Termoplastický polyuretan (TPU) Polyuretan (PU) Recyklovaný termoplastický polyuretan (r-TPU) Recyklovaný polycarbonát (R-PC) Recyklovaný polyuretan (r-PU) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Protection |
| Barva | Černá Průhledná |
| Vhodný model | Apple iPad Air 13" (2024/2025/2026) |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Tvar | Pouzdro na tablet |
| Hmotnost | 325 g |
Více informací o produktu
- Navrženo jako outdoorové pouzdro na tablet pro použití na cestách: pouzdro přesně padnoucí na tablet zaručuje pevnou, všestrannou ochranu pro Apple iPad Air 13” (2026/2025/2024) a chrání ho před nečistotami, prachem, škrábanci, prasklinami nebo jiným poškozením – pohodlí a ochrana v jednom pouzdru na tablet
- matný povrch, decentní design: ať už na zahradě, na stavbě nebo na obchodní schůzce, obal na tablet vždy sedí
- pevná konstrukce jako bumper-case: ochranný obal na tablet z odolného materiálu, nárazuvzdorné rohy díky zesílení materiálu pro ještě větší bezpečnost při nárazech a pádech
- snadno se čistí: vnější povrch obalu lze jednoduše otřít vlhkým hadříkem – obal je rychle zase čistý
- pevné držení v obalu, i když iPad v obalu postavíš a třeba pracuješ s externí klávesnicí – podle potřeby lze individuálně nastavit polohu
- ideální pro surfování, psaní e-mailů nebo sledování videí
Obsah dodávky
- 1 pouzdro na tablety „Ochrana“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
